pondelok 3.9.

Moji milí rodičia,

aj v tomto školskom roku sa k Vám budem takto pravidelne prihovárať. Prázdniny ubehli ako voda. Dúfam, že ste ich strávili príjemne. Verím, že si už pripravujete všetky pomôcky :) . Aby sme si uľahčili prácu, zoznam upravím:

zošit 523 SJL aj MAT – prvý vypísaný zošit zo SJL nahradíme zošitom 524 – tento zošit by mal byť aj na diktáty (uvidím, ako sa deťom zmenšilo písmo – zatiaľ mi zošit na diktáty neposielajte). Zošity na písomky SJL, MAT mám v škole z minulého roka (2*523).

zošit 520 VLA, PDA + podložka

Geometria – veľký čistý zošit – môže byť z minulého roka + podložka +  trojuholník s ryskou, 30 cm pravítko, kružidlo a vhodnú ceruzu (najlepšie pentelku)

Poprosím, aby deti mali v peračníku: nožnice, tyčinkové lepidlo a malé pravítko.

Zvyšné pomôcky deťom povedia učitelia na hodinách.

Výtvarná výchova – výkres A4 – 20 ks, A3 – 5 ks, štetce – aspoň 1 plochý a 1 okrúhly, nádoba na vodu (odstrihnutá fľaša), namiesto palety vrchnák od zaváranín, obrus, nožnice, tyčinkové lepidlo, tekuté lepidlo, voskovky, pero na tuš a tuš. (nepotrebujeme tempery ani farebný papier – máme staré zásoby :) ).

Hygienické potreby – 1 balík hyg. vreckovky, 4 ks toaletný papier a tekuté mydlo.

Ak som na niečo zabudla, určite doplním.

Poprosím Vás, aby ste nahlásili do jedálne ako budú chodiť deti na obedy – iba dnes a zajtra som to riešila ja :) Ďakujem

Prajem Vám príjemný deň

Nagyová

Pošlite komentár

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain